Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegek eltüntetése?

Pattanás utáni hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés

Pattanások utáni hegeket szeretnék eltüntetni a hátamról, és a mellkasomról. Nem friss hegek. Mit ajánlanátok rá?

Nektek mi vállt be?


2012. febr. 26. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Aloe verás spré. Gyógyszertárban lehet kapni,kicsit húzós az ára de megéri. Napok alatt eltünteti a hegeket.
2012. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösziszépen:)
2012. febr. 26. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrcsiszolás.
2012. febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát, ez sok mindentől függ. heg és heg között is van különbség. milyen régi a heg? a friss hegekkel egyszerűbb a helyzet, de a régi hegek is menthetők, ám ahhoz több idő, és kitartás szükséges. nekem bepanthen plus kenőcsöm van/ volt, már alig van benne. fertőtlenít és hámosít. a bőrbe hatol, és ott vitaminokat képez. a másik, ami nemrégóta van, az az aloe vera gél. 1600 ftba kerül pl. a tescoban. bele kell masszírozni a megtisztított bőrbe. mindenhol csak jókat olvasok róla, és hatásos. például segít a pattanások gyulladását levinni. volt, amikor nagyon feldagadt egy-egy pattanásom, mert sokat piszkáltam, és estére jó vastagon bekentem vele. másnapra csökkent a pirosság, és lejjebb ment a feldagadt bőröm. a spray-ről nem olvastam még dolgokat, mert inkább a gélt ajánlják hegekre. vagy van egy contactrubex nevű hegkezelő gél is : [link]

erről is olvasgattam, de megoszlanak a vélemények.


sok kitartást, és sok sikert! :)

2012. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elírtam, contractubex :) ha kérdésed van, írj nyugodtan privát üzit:)
2012. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. márc. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!