Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleg el lehet tüntetni a...

Végleg el lehet tüntetni a narancsbőrt. Sikerült már valakinek?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam hogy sosem lehet megszabadulni tőle mindegy mennyit mozgunk, iszunk, diétázunk. Nekem már évek óta van narancs bőröm. Nem olyan feltűnő de ha összeszorítom a bőrömet akkor az egész lábamon meglátszik. (fenekemen összeszorítás nélkül is)

Pedig nem vagyok túlsúlyos, de zsírosnak zsíros...


Nem figyeltem oda eddig az étrendemre különösebben de most szeretnék drasztikusan változtatni és eltüntetni. Adnátok tippeket?


23/l



2012. febr. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem beválik nálad is.:D

2012. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi folyadékot iszol egy nap?

Mennyit sportolsz hetente?

Dohányzol? Kávézol?

2012. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ELső:

Köszönöm a linket!


Második:

Pár napja próbálok napi 2-3 liter vizet magamba önteni. Fehér kenyérről leszoktam, cukorról is próbálok.


Futni tervezem, de még nem volt időm aktív mozgásra :S

Kávé és dohány kilőve.

2012. febr. 28. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
OK, jól kezdted csinálni, de pár naptól ne várj csodát. A mozgást meg kezdd el. És legyen ez életforma, mert ha belelkesedsz és csinálod kampányszerűen egy ideig, aztán megunod, akkor semmire nem mész vele.
2012. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kilőve azt jelenti, hogy most hagytad abba, vagy nem is volt?
2012. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kávé eddig sem volt, dohányzást pedig másfél- egy évig dohányoztam, most hagytam abba végleg, szilveszterkor.
2012. febr. 29. 16:38
 7/7 anonim válasza:
A narancsbőrnek sok oka lehet: helytelen táplálkozás, genetika, gyógyszerek mellékhatása stb.Megelőzésre megfelelő táplálkozás, sok folyadék fogyasztás, mozgás,hideg-meleg váltózuhany stb.Ha már kialakult egy minőségi narancsbőr elleni tekercselővel helyileg lehet rajta segíteni, feszesíteni a bőrt.Már egy óra alatt centik mehetnek le.
2012. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!