Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőolajjal eltudom tüntetn...

Szőkítőolajjal eltudom tüntetni a feketét a hajamból?

Figyelt kérdés
Tartós színezővel befestettem a barna hajamat kékes feketére. Az volt ráírva a dobozra, hogy 24 hajmosásig jó. Ennek ellenére már 3 és fél hónapja (igaz, hogy már nem kékes árnyalatú és nem is annyira élénk fekete) még mindig feketés a hajam, ráadásul a napon vöröses bordós. Szóval valami iszonyat hülye színe van. Elhatároztam, hogy elmegyek fodrászhoz, és kipróbálom a szőkítolajas megoldást és visszafestetem barnára a hajam. Azt hallottam, hogy ez nem annyira károsítja a hajat, mint a szivatás. Attól tartok, hogy nagyon roncsolni fogja ez is a hajamat. Esetleg valaki tudna tanácsot adni, aki már kipróbálta, hogy mennyire vált be a szőkítőolaj?

2012. febr. 28. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen az a szőkítő olaj? Ez a dolog engem is érdekelne!:)
2012. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anzsaja válasza:
"A szőkítő olaj teljes színtelenítéshez, melírozáshoz, egyes tincsek világosításához, ideális a könnyed és közepes erősségű világosításhoz (3-4 árnyalatig). Nem roncsolja a haj szerkezetét és lággyá teszi a világosítás alatt a hajat. Az eredmény: gyengédebb és kímélőbb hajszőkítés".
2012. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!