Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajszín erős?

A fekete hajszín erős?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném befestetni a hajam feketére de valahogy olyan drasztikusnak tűnik.szerintetek?Jah és világos barna jelenleg a hajam.15/L
2009. jún. 7. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

sok embert öregít és /vagy sápaszt a fekete hajszín. Először kimosható színezővel(olyan pár hajmosásossal) kéne próbálkozni, és ha nem jön be, akkor úgyis kijön, ha meg tetszik akkor befested normálisan is

amúgy a legkárosítóbb hajfestékek általában a feketék...

2009. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösy a választ:))jo tippet adtál ezzel a kimoshatóval.a hajkárosításának a mértéke nem érdekel mert a hajam elég sokat kibirt már.
2009. jún. 7. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

és milyen ilyen kimosható van?? mi a márkája?? én pl 1szer használtam 1 színezőt, ami elvileg kb 2 hónapot bír ki, és 1évig ott maradt a hajamon...ugyanúgy mintha festék lenne.

Bocsi, tudom ez nem ide vonatkozik csak mondom, hogy vigyázz vele

2009. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmi nem baj ezt jo tudni majd kikérem egy fodrász barátnőm vélemyényét hogy mi az ami kijön..
2009. jún. 7. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

első vagyok: feketéből egy barátnőm használt valamilyen zacskósat a hajára 1szer, és kb 1 hónap alatt kijött neki (igaz, ő majdnem minden nap mossa a haját)

Szóval nem olyan 24 hajmosásos-dobozosat, hanem asszem 8-10 hajmosás után kikopót (én hasonlót használtam csak az mahagóni volt és elég hamar kijött...)

2009. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is voltam fekete, azt mondták mindig olyan mintha parókám lenne, öregített is, szóval nekem nem vált be, de sok lánynak jól áll.
2009. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kösy a válaszokat:))szerintem ebből próba szerencse lesz.
2009. jún. 7. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
egészen megváltoztatja a fekete az arcformát, tényleg drasztikus erre készülj fel. Javaslom, hogy kezdetben csak szinezőt használj. Én személy szerint kedvelem a fekete hajszint, gyakran festem feketére a hajamat, de nem mindenkinek áll jól.
2009. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Palette Instant Color hajszínezőt, elvileg ez ami a leghamarabb kijön..zacsis..

Én is ilyet akartam, csak nem találtam feketébe...remélem te sikerrel jársz:)

2009. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))kösy a márkát énis remélem :)
2009. jún. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!