Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi módszereket...

Milyen házi módszereket alkalmazzak, hogy szebb és egészségesebb legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Eléggé száraz és töredezett a hajam,néha vasalom is és feketére festem.Hajápoló szerekre nem nagyon van pénzem.

Azt hallottam valahol,hogy ha nyers tojást kenek rá....


2012. márc. 1. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért száraz és töredezett mert gondolom sokszor vasalod és egy nap mosol hajat akkor nem kened balzsammal. Fontos hogy csak a haj végeidet kend be mert ha a fej bőrödre jut akkor zsíros lesz a hajad. Bármilyen balzsam jó amúgy. Én is használok valami olcsót de tökéletesen használ.
2012. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg használj mézet, citromlevet tegyél rá. Hajvégápolót. És ne vasald minden nap, mert tönkre megy.
2012. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 2. válaszolónak nincs igaza a vasalással kapcsolatosan! én minden reggel vasalom, de mellette mikor hajat mosok ( minden vasárnap) akkor kenek a hajvégeimre egy kis balzsamot. Így szép fényes a hajam és nem töredezik. (3 éve minden reggel vasalom)
2012. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hajtípustól is függ. Tulajdonképpen akármit is kensz rá valamennyire töri a hajadat hiszen hőhatást ad rá. Van akinek nem töri el, mert jók a génjei vagy olyan a típusa a hajának. De általánosságban nem jó túlzásba vinni, mert nem tesz jót neki. A kérdező azt kérdezte hogy legyen egészségesebb a haja. Az ha valaki ritkán vasalja nem igen befolyásolja, de az biztos hogy egészségesebb egy nem vasalt haj mint egy minden nap igénybe vett haj.
2012. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!