Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrodermabrázió után mennyi...

Mikrodermabrázió után mennyi időt kell várni a szoláriummal?

Figyelt kérdés
5 alkalommal voltam mikrodermabrázión, 2 hete volt az utolsó, idén már többet nem megyek. Mikor mehetek először szoláriumba?
2012. márc. 1. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért, de én azt szeretném kérdezni, hogy milyen céllal voltál a kezelésen? És milyen eredménye lett??

Köszi :)

2012. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy-két pattanás utáni kis hegem az arcomon, tényleg nem vészesek, de engem zavart. Jobb lett a kezeléstől, de nem tűntek el teljesen, ahhoz több kezelés kellene, csak most már a napsütés miatt nem igazán javasolja a kozmetikus. Így is sokat javult, ennek is örülök, majd jövőre folytatom :)
2012. márc. 1. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem!:) Köszi!

Nekem is hasonló problémám van, és ezért kérdeztem.

2012. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VH84 válasza:
Komplett mikroderm kezelés utan legalabb 2 honapig nem napoztathatod az arcborodet.
2012. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elvileg 2 hét után már simán szabad!
2012. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!