Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az indiai csattos pothajra...

Az indiai csattos pothajra miert irjak hogy hamar tonkre megy? Melyik a legjobb minisegu? Szeretnek rendelni, linkeljetek olyan oldalakat, ahol gondor csattos pothaj is kaphato.

Figyelt kérdés
Nekem most europai van,csak mindig gondoriteni kell mert valahogy nap vegere osszeall az egesz haj es csak a vege lesz gondor..:S
2012. márc. 1. 20:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

úúú lehet direkt göndör hajat is venni :OO és az annyi hogy behabozod vagy megmosod, vagy tudom is én, de direkt göndör.. :D GOOGLE ! !

az indiait felejsd el.. nekem most az van, egy hónapja van fent, és ha nem fésülöm meg félóránként akkor összecsomósodik O.o most rendeltem európait, remélem az már jó lesz (:

2012. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy direkt gondor? Az ami nekem van europai alapbol gondoren vettem,megmostam es kijott a gondorseg es gondoriteni kell :/ azert szeretnek indiait mert vastagabb szalu a hajam picit es ez nem passzol annyira. Meg ez is gubancosodik,ugyanugy fesulni kell stb..ha nem fesulom meg olyan ronda lesz az egesz igy egybeall :S
2012. márc. 12. 19:10
 3/29 anonim ***** válasza:
lehet mert alapból valami olyan vegyszer volt benne amit kimostál és most ettől összeállt az egyébként vegyszerekből előállított göndör haj, ami eredetileg egyenes volt :/ bocsi így nem tudok segíteni :$ göndör hajhoz annyira nem értek :( azt hittem hogy a göndör póthaj olyan marad..
2012. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Enis azthittem :// azert koszonom :) hatha nemmegy tonkre olyan hamar..ezutan letesztelem az indiat ha az sem jo akkor pfuu nem tudom:D ugy akarom h rendelek 60cmes egyenest es azt gondoritem..mert a vegyileg gondoritett nagyonnagyon ratyi!!..csunya,nem az a termeszetes hanem ilyen fura :S persze ami nem igazi hajbol van pothaj az normalis loknis gondor...
2012. márc. 12. 19:33
 5/29 anonim ***** válasza:

értem..igen ha göndöríted akk 60 centi feltétlen kell mert összeugrik :/ szerintem próbálkozz meg egy egyenes európaival, mert most nekem indiai van, de rettenetes O.o nem ajánlom ! !

próbáld majd meg, hogy csavarózd + előtte habozd és úgy csavard fel. amikor kész akk lakkozd be.. O.o szerintem én így csinálnám, de nem ismerem a te módszered xD :D

2012. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hajvasaloval gondoritem :) a masikat azert nem szeretem mert a felere osszeugrana..:/ neked hany cmes?
2012. márc. 12. 19:46
 7/29 A kérdező kommentje:
Mi miatt nem joo az indiai? A gubancolodason kivul.
2012. márc. 12. 19:47
 8/29 anonim ***** válasza:
például amikor megjött, ájuldoztam hogy atttyaúúúristennn de gyönyörű *-* aztán befestettem EGYSZER és azóta vége a világnak O.o gubancolódik, csoda hogy magától nem rasztázódik be O.o a vasalással hálistennek nincs gond, de göndörítést már nem biztos hogy bevállalnék..sőt O.o max még azt megpróbálhatod, hogy megpróbálod a te hajadhoz leghasonlóbb színű hajat megvenni, és a saját hajadat hozzáfesteni :/ most énis így fogom csinálni, hátha tovább fogja bírni a póthaj...
2012. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Fuhaa hat nekem feketes barna hajam volt-feletes barna pothajat rendeltem- a pothaj sotetebb volt ELTERO volt a hajamtol..befestettem a hajam sotetebbre.meg mindig nem vt jo.aztan ugy dontottem h befestem feketere a hajam+pothajat.azota passzol is szep is lett :) de azt mire erted h vegyek hasonlo szinut es a hajam fessem?


Amugy 50cmes pothaj egyenesen,gondoritem es igy a mell alatti csontig er(nem tudom a nevet xd:$) es akkor a 60 cmes koldokig biztos erne.

Es neked milyen szalu a hajad? Vekony vastag? Milyen szinu?

2012. márc. 12. 19:57
 10/29 anonim ***** válasza:

húú SOHA ne fesd sötétbarnára a hajad O.o úgy néz ki akk színileg egy cipőbe járunk xDD

én is feketés-barna hajat rendeltem most, deeee én például középbarnával fogom színezni a SAJÁT hajam, mert akkor érem el a barnás-fekete hatást. durva, mi? O.o a póthajhoz én semmiképp sem fogok festékkel érni soha többé... inkább befestem a sajátom, mosom 2 hétig hogy kikopjon kellőképp, és utána felvarrom a hajat.. de festeni a póthajat nemfogom..sohatöbbé O.o

2012. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!