Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy nyárra ez ne...

Mit tegyek hogy nyárra ez ne látszódjon? Nagyon csúnya ha közelről látszik egy kicsit borostás, és nekem hamar visszanő még gyanta után is?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy nyárra ez ne látszódjon? Nagyon csúnya ha közelről látszik egy kicsit borostás, és nekem hamar visszanő még gyanta után is.Az lenne a kérdésem hogy itt a nyár mindjárt és a lábamon elég erős szőr és nagyon fekete de az egyik fele kivan nőve teljesen a másik fele meg nem ( még borostás).
2012. márc. 2. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen gyorsan nő vissza gyanta után? Kéthetente ha legyantázod, az sztem még kibírható.
2012. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát körülbelül igen 2 hét múlva már a gyantázás után látszani fog
2012. márc. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!