Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leradíroztam a hajam, sárgaság...

Leradíroztam a hajam, sárgaság ellen valami?

Figyelt kérdés

Sötétbarna voltam vettem loreal effasor hajradirt attól sárgás vöröses lett. Rákentem világos dohány szőkét. az eredmény viselhető lett, de túl sárgás. Ha holnap veszek festéket milyent vegyek.


Ilyen lett:


[link]


ilyent akartam

[link]


tipp a sárgaság ellen?


2012. márc. 2. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
-off : szerintem így sokkal szebb mint a képen..:)-
2012. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves vagy, de túl sárga :(
2012. márc. 2. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én hajam is sárga lett, és nagyon utálom, alig várjam, hogy végre normálisan nézzek ki!

Nekem a szőkítés előtt teljesen olyan színű volt a hajam, mint a 2. képen, én sötétszőke festéket használtam, kb. semmi különbség nem volt.

2012. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen színű festéket kéne vennem holnap, hogy eltünjön ez a sárgága(citromés narancs keveréke) és valami olyasmit kapjak, mint a második képen?:(
2012. márc. 2. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp olyan szőke színt keress, aminek hamvas az árnyalata. Ezeknek a festékeknek a számozása '.1'-re szokott végződni, mint pl. 8.1 vagy 8.01 - ezeket ajánlanám. Pluszként hamvasítoo samponnal is használhatsz.
2012. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
világos barnát kentem rá :/ remélem jobb lesz valamivel meg remélem tudom picit világosítani ha akarom :/
2012. márc. 3. 10:51
 7/7 A kérdező kommentje:
a 2 linken azt a színt már elképzelésem sincs mivel tudnám elérni :S
2012. márc. 3. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!