Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig hagyhatom fennt a...

Meddig hagyhatom fennt a hajpakolásomat?

Figyelt kérdés
Tegnap szegény hajam nagyon kikészült, szőkitve volt 2x is, + festve és egynapon. Borzasztó száraz, és nagyon megvan viselve. Van egy hajregeneláró "rituálém, receptem": (Babaolaj hajvégekre, ricinus olaj a fejbőrbe, + mézes hajpakolás egészhajra) de azt max 1 éjszakán át szoktam fennt hagyni, szerintetek fennt hagyhatom mondjuk estétől másnap estéig, szóval ugye nem lesz baj ha fennt hagyom ennyit?
2012. márc. 3. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Bajnak ugyan nem baj, de fölösleges. Ugyan annyit használ ha fent hagyod egy éjszakán át, mintha egész nap rajta van és rászárad a hajadra. Inkább végezd heti 2 alkalommal a "rituálét" úgy, hogy egész éjszaka a hajadon hagyod.
2012. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szárad rá a hajamra mert olajokkal van vegyitve :)))) ...
2012. márc. 3. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyrejött tőle a hajad? Nekem is ilyen :/
2012. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azóta már helyre :)
2012. szept. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!