Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan értessem meg anyummal,...

Hogyan értessem meg anyummal, hogy ma már gáz ha valaki nem borotválja a lábát? 15/L

Figyelt kérdés
Mert én már szeretném meg már gáz is, eléggé látszik.
2009. jún. 8. 17:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
15 éves vagy! Van zsebpénzed? Vegyél magadnal egy 4dbos Gilette eldobható borotvát, ha szeretnéd, mert ez a te tested! Én inkább a gyantát javaslom, mert attól nem erősödik!
2009. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem gáz, ha ő így szereti(és az apukád meg így szereti őt), akkor ne nyaggasd.

Mellesleg én is borotválom, de ha más nem akarja, nem szólok bele és nem röhögöm ki.

21/L

2009. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy már mindenki szőrtelenít és te is szeretnél mert hogy már cikiznek is miatta és azt nem akarhatja hogy a lányát bántsák ilyen apró dolgokért mint pl.: a szőrtelenítés. De ha nem akarod akkor borotváld le és kész én sem szóltam neki, amikor elmentünk vásárolni betettem magamnak is egy csomaggal.
2009. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

vááh, bocsi

úgy értelmeztem, hogy anyukád zavar... :P

van párszáz forintos borotva dm-ben, rossmannban. KEzdetnek elég

2009. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

na igen,az én anyum is ilyen volt:S 2éve elmentünk nyaralni,annyira zavart h a lábam és a hónaljam is szőrös volt,na akkor anyum azt mondta h a hónaljamról leborotválhatom.Aztán tavaly addig nyaggattam amíg vett krémet és leszedtem vele a szőrt:) Addig szinte csak hosszú gatyában jártam direkt,vagy nagyon sötét térdfix+halásznaci....aztán csak rászánta magát.

Mondd el neki,hogy már nagyon ciki,és nem akarsz úgy menni strandra h szőrös vagy.:)

Remélhetőleg megérti ha nem,vegyél borotvát.Majd beletörődik,hogy felnőtt a lánya és már ciki ha nem szőrtelenít!

14/L

2009. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én ezt sohasem fogom megérteni.. egyrészt a szülőket sem, hogy mégis ezzel mi a problémájuk, másrészt a gyerekeket sem, hogy miért kérdezgetik? és miért nem csinálják meg simán..? utána már nem tud mit csinálni a szülő és egy 14 éves azért elég érett ahhoz, hogy eldöntse, hogy mit szeretne.. borotváld le és kész, nehogy már ilyenért engedélyt kelljen kérni könyörgöm.. ez a mai világba sztem természetes dolog már.
2009. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jah igen nektek meg persze nekem is de ők nem értik meg pl a szemöldököm csunya volt és kicsit kiszettem és annyira kiakadtak h nem szóltam de majd próbálom jelezni nekik köszi nektek
2009. jún. 8. 18:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szóltam nekik.:D Egyszerűen csak elkezdtem borotválni...
2009. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
áá mint mondtam az én szüleim még tuti az őskorban élnek és kiakadnának de majd probálok finoman rá célozgatni :P
2009. jún. 8. 19:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor akadjanak ki, mondd már kit érdekel? 15 éves vagy nem 8, ne ők döntsék már el hogy mit kezdesz magaddal. Leborotválod, meglátják, papolnak egy sort és kész, majd hozzászoknak.
2009. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!