Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajpakolás száraz hajra?

Milyen hajpakolás száraz hajra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
placentásat ajánlom én a kallos-t használom:D
2009. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

házi pakolások közül sima tojáspakolás olivaolajjal vagy avokádó-tojás kombinációs pakolás olivaolajjal. A második a legjobb, mert akkor a tojás és az avokádó értékes hatóanyagát is felszívja a haj, valamint mindenképpen kell balzsampakolás. Ha nem is házit, de balzsamot rendszeresen heti 1x használsz, akkor szép puha lesz a hajad. Ugyanis azt tudni kell, hogy minden szárítja, károsítja a hajat, a napsugár, a hajszárító, vasaló, víz is vmilyen szinten, főleg a kemény víz, sütővas,hajvasaló, festék , dauer, még sorolhatnám.

Én Úgy szoktam hogy heti 1x teszek a hajamra avokádós pakolást, majd jön a balzsam :) már 1 éve így megy és a hajam kevésbé töredezett, ahoz képest, hogy vasalom valamint szép fényes, hidraltált, selymes és nagyon puha.

H esetleg kipróbálnád vmelyiket, akkor ajánlom, hogy tegyél fürdősapit a fejedre, majd bugyoláld be törölközővel.

Ez azért kell, jó, mert egyrész kényelmesebb.másrészt, melegen tarja a hajat és a balzsam, gyorsabban, vmint jobban felszívódik, akárcsak a házi pakolás.

Teszem hozzá saját véleményem, de sztem a balzsamok csak hidraltálják, pótolják az hajból az elvesztett folyadékot, de a házi pakolások nem csak hidraltálnak de fényesítenek is, de leginkább a tojás. Az avokádónak + még hajnövekedést serkentő hatása is van.

Ha esetleg van otthon Aloe Firstet akkor hajmosás után befújhatod vele a hajad.

Még valami a legjobb balzsam a Forever amoe vera és jojobát tartalmazó balzsam.

2009. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ez a placentás hajpakolás milyen? hol lehet kapni?
2009. jún. 9. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
fodrászkellékes ,,egy jo nagy bödönnel adnak kb 800 ft,elég sokáig megmarad
2009. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!