Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek odahaza...

Lányok! Szerintetek odahaza saját magunknak letudjuk vágni a hajunkat? Vagy csak a fodrász tudja?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Magunknak nem igazán, mert hátul nem látod :D de mással levágathatod otthon.
2012. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vilagéletemben magamnak vagtam, sose jartam fodraszhoz.
2012. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez fugg attol, hogy van-e erzeked ehhez? En pl. magamnak vagom, szereztem be tukrot is, tehat hatul is latom, es a fazonokkal is jol elvagyok.

Egy sima hajveg vagast siman eltudsz vegezni, ahhoz nem szukseges nagy tudas. TAlan elsore nem a legszuperebb, de a gyakorlat teszi a mestert!

2012. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3.éve magam vágom a hajamat, és miután leszoktam vágni mindig sokkal jobban tetszik mintha elmegyek fodrászhoz, szerintem csapj bele , max legközelebb már tényleg fodrászhoz fordulsz.
2012. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak a fodrász! egyszer próbáltam a frufrumat egy kicsit igazítani és annak is katasztrofális következményei lettek..
2012. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert valahányszor elmentem a fodrászhoz mindig utána kellett igazítani. Hol itt lógott, hol ott volt sürübb. Aztán mindig rájöttem, hiába magyaráztam el vagy vittem képet, hogy hogyan viselem a hajam, vágás után meg sem közelítette az elképzelésemet. Az utóbbi időben én is idehaza vágom,megdicsérik és azt hiszik fodrásznál voltam.Akkor nem csak én vagyok egyedül ezzel. Ráadásul bündrágán dolgoznak és gyorsan!Seperc alatt összecsapják.
2012. márc. 3. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Valaki le tudja vágni, valaki nem.

2. Egyik frizurát meg lehet csinálni mindenféle képzettség nélkül, másikat nem.

3. Valaki lenyesi és azt hiszi, le tudja, pedig ronda lett.

4. Valaki csak körbevágja, minden fazon nélkül, így le lehet, igen, így bárki le tudja. De fazont vágni sajnos nem.


Tehát a kérdésnek nem volt értelme, mert van rá 4 válasz :)

2012. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársam évek óta most volt nemrég fodrásznál. Évekig magának vágta a haját, sőt a családjának is. Anyukájával festi a haját stb. Mondjuk ő fodrász akar lenni. :D De amúgy nagyon jól le tudja vágni magának a haját.

Egy másik ismerősöm is magának vágja a haját, ő kéthetente vág 1-1,5 centit. Így nem tud eltöredezni, s mióta ilyen gyakran vágja gyorsabban nő. Egyébként ő csak simán levág a végéből, semmi fazon meg semmi. :D


Én még csak a frufrumat vágtam le magamnak 2x. Először nagyon jól sikerült, kb. mintha a fodrászom csinálta volna, másodszorra jó elsz*rtam, nagyon rövid lett és nem is volt egyenes, de már nem akartam igazítani rajta, mert akkor tényleg nagyon rövid lett volna. Azóta vagy fodrász vagy anyum vágja.

Szóval van akinek sikerül, van akinek meg, de sok gyakorlással szerintem sokaknak menne.

16/L

2012. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért döntöttem úgy,hogy odahaza mindig utánaigazítok,mert legalább nem kell érte kiadni semmi pénzt. Eddig úgyis utána is ki kellett igazítani,mert valahol mindig lógott.
2012. márc. 4. 12:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pesten az Clips akadémián vagyok fodrász gyakornok. Egy hossz hajvágásra keresek modelt ha gondolod megcsinálom neked. Neked ingyen van, nekem meg lenne modellem:D
2012. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!