Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszereket hogyan lehetne...

Mitesszereket hogyan lehetne eltávolítani?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja jelentek meg az orromon, nem olyan sok, de zavar. Próbáltam már radírozni, és rendszeresen mély tisztítok.

2012. márc. 3. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne elmenned kozmetikushoz! Ő kiszedi neked sec-perc alatt, úgy, hogy nem is fog annyira fájni.

Én is járok kozmetikushoz és használ. :)

2012. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, sehogy.
2012. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem használ, kb. 5 éve tele van az orrom mitesszerekkel, ha kinyomkodnám őket egyesével, akkor is ott lennének másnapra.
2012. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1es vagyok


Amióta kozmetikushoz járok, nekem azóta jelentősen csökkent a miteszerek száma az orromon, vagy bárhol máshol. Szerintem a kozmetikus mélyebben szedik ki, mint ahogy mi tudnánk magunknak.

2012. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz kell egy csomó pénz, otthon kamillás gőzölés +fogkefével "radírozd" át a bőrödet, illetve itt van még egy videó: [link]
2012. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2012. márc. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!