Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetováltatnátok magatokra a...

Tetováltatnátok magatokra a rajongásotok tárgyát? Lehet az valami termékmárka, színész, énekes stb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem a tetkót

és hülyeség, mert ha változik rajongásom tárgya, akkor késő bánat.


Szumma: nem

2012. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aha, mondjuk valamit ami összefügg a motorozással, konkrétan a márkával amit használok.

Majdnem 40 éve úgysem gyártják, szóval ha elmúlna a rajongás legfeljebb azt mondom hagyományőrzés. :D

2012. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nyúlmániás vagyok, imádom a nyuszikat, van is egy nyuszim, és már egy ideje gondolkodom egy nyuszit tetkón :)
2012. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a cicalábnyom.

Szeretem a cicákat, van is 3, de mi van, ha megunom?

2012. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha nagyon szeretem, simán. Csak úgy, hogy is mondjam... szóval a legtöbb esetben nem azt a konkrét dolgot, hanem valami erős/kevésbé erős utalást rá. És ha megunom... én úgy vagyok vele, hogy nem lehet megunni, mert már eleve az is emlék, hogy megcsináltattam, és hogy régebben szerettem azt a bizonyos dolgot :D
2012. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak abban az esetben tetováltatnám magamra, ha valami nagy dolgot jelentene az életemben, vagy valami nagy változás, emlék kapcsolódna hozzá. De úgy szimplán a rajongás miatt nem. Sokmindenért rajongtam már, ha mindről lenne rajtam tetoválás, nem lenne már hová tenni a következőt. :D
2012. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csuklómon van egy "expecto patronum" felirat, egyrészt mert 10 éves korom óta imádom a Harry Pottert, és mindenképp szerettem volna egy tetoválást, ami ezzel kapcsolatos, másrészt mivel a patrónus megidézéséhez a legboldogabb emlékedre kell gondolni, ha rossz kedvem van, és rá nézek, eszembe jutnak a szép emlékek.


23L

2012. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én valószínűleg fogok, legalábbis gondolkodom rajta:D nem egy nagyon konkrét dolgot szeretnék, hanem valami olyat, amiről eszembe jut a 'rajongásom tárgya':D, de egyébként is tetszik:)
2012. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig is így tettem és ezek után is így fogok:). Csak az a baj, hogy véges a hely a testemen:D..
2012. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp.
2012. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!