Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak! Hogyan ápoljáto...

Göndör hajúak! Hogyan ápoljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Elég göndör és dús hajam van és az a bajom hogy ha úgy hagyom és lefekszem aludni másnap reggelre teljesen szét áll..kérnék tippeket,hogy mit tegyek vele,hogy ne kelljen vasalgatni.Van pakolásom,balzsamom is,hajhabom is..még valami tipp?

2012. márc. 5. 15:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sajnos én semmit nem tudok vele tenni, hogy ne legyen göndör. Még ha kivasalom akkor is néha begöndörödik párás, esős időben. Szerintem növeszd meg és akkor jól fog állni leengedve.
2012. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen a hajam. :D

Próbáld meg a hővédő hajformázó sprayt. Fodrászkellékesben kaphatsz jó minőségűt és nem is olyan drága. :D Este megmosod a hajad, fújsz/kensz rá belőle és lapos kefével beszárítod. A fodrászom egyszer megcsinálta úgy, hogy két napig full egyenes volt utána, a harmadik napra pedig csak egy kicsit lett hullámos és nem is állt szét. :D

Sajnos a márkát nem tudom. :)

2012. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem egyenes hajat szeretnék:)...Azt szeretném hogy a természetes göndör hajam legyen csak ne álljon össze vissza:)
2012. márc. 6. 14:48
 4/14 anonim ***** válasza:

én az avon hajszelídítő sampont, balzsamot, pakolást használom és eléggé "nehezíti" a hajam. szóval nem nő óriásira, nem áll szét. és egy kevés hajhabot is tegyél rá amikor vizes. vagy esetleg alvásra kösd össze.


meddig ér a hajad?

2012. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen a hajam, igaz nem göndör. tejproteines pakolást használok, hogy ne legyen szöszös. éjszakára pedig összefogom a fejem tetején, hogy ne jöjjenek szét a hullámok. vizesen kis waxot is tehetsz a tenyeredbe, összedörzsölöd és nagyon picit felnyomkodod ott, ahol szállni szokott:)

2012. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is göndör hajam van, dús is, és száraz is. Hajpakolásként ricinusolajat meg mézet keverek össze, és azt kenem a hajamra. Hajbalzsamot mindenképp használok, az sokat segít a hajamon. Syoss hővédőt szoktam használni, mikot kivasalom a hajam, de nem hiszek benne hogy ez védi a töredezéstől... Amúgy én is szeretném göndören hordani a hajam, de össze-vissza áll. Meg túl rövid ahhoz.


16/L

2012. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Veronika O.O válasza:
nekem is göndör dús hajam van szerintem is kösd össze meg én sokszor csak kibontom és hagyom h megszáradjon magától!! de a hajszáritóval akarod akkor vegyél egy diffúzert azzal betudod szárítani!!!!
2012. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hátközépig érő hosszú, göndör hajam van.

A következőkkel mosástól számítva 3-4 napig gyönyörű marad, nem szénakazal.

Megmosom wella pro series samponnal.

Utána serical latte - tejproteines pakolást kenek rá (kivéve a hajam tövét) Ezt használom balzsamnak is, de heti 1x hagyom fél órát a hajamon, zuhanysapiba.

[link]

Ezután fújok rá pantene pro-v lift and definition sprayt, ezt nem kell kimosni.


És a végén teszek rá balea göndörítő habot: [link]

Csodálatos tincsekbe rendezi a hajamat, nem kell belőle sok, akkor nem lesz kemény a frizura.

Ha ezt használom, akkor nem kell minden áldott reggel újrahabozni, elég csak nedves kézzel megnyomkodni kicsit és gyönyörű, rendezett lesz a frizura.

2012. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Göndör hajat akarok...

Nekem amikor kisebb voltam volt göndör, azóta kiegyenesedett. Kb. semmit se tudtam vele tenni , mert úgy néztem ki minden reggel a hajam mint egy oroszlánsörény.

2012. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hogy-hogy?:O

Vasalástól vagy magától?:S

2012. máj. 22. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!