Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb önbarnító krém?

Melyik a legjobb önbarnító krém?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér bőrre valót keresek, és olyat amitől nem fogok úgy kinézni mint egy foltos narancs. Nektek melyik vált be? Előre is köszi a válaszokat! :)

2012. márc. 6. 20:16
 1/2 anonim válasza:

kipróbáltam sokféle barnítókrémet különféle árkategóriákban és sajnos azt kell mondjam, hogy nekem mindegyik foltokban kopott le.

egy esetben volt jó: használtam 1 hétig minden nap, majd elmentem szoliba. nem vagyok benne biztos, hogy ez hasznos a bőrre nézve, de tény, h gyönyörű barna bőröm lett utána és nem foltokban múlt el a barnaságom. (ugyebár nem járok szoliba, csak néha betévedek, ha már nagyon hasonlítok a falhoz ;) )

2012. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én kipróbáltam már párat (Garnier, L'Oreal, a DM Sun ... (nem emlékszem a pontos nevére), ..., Vichy), ezek közül a Vichy volt a legjobb. De jókat olvastam a DM Alverde-jéről, ki fogom próbálni.
2012. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!