Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossmannban lehet Colour B4-t...

Rossmannban lehet Colour B4-t kapni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Asszem ott nem. Dm nincs a közeledben?
2012. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet... a DM-ben 3200 Ft (de nagyon megéri)
2012. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát akkor dm-be megyek:) csak a Rossmann egyszerűbb lett volna, mert itt van a ház elött:D
2012. márc. 6. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
használt neked ez a b4? én egyszer festettem be a hajam és bár nem nagy a különbség a lenövésnél, lehet h megpróbálnám kimosni. az árnyalat ugyanaz a sajátomnál, csak a festett rész vöröses fényű. szerintetek milyen lenne ha megcsinálnám ezzel a b4gyel?? teljesen leszedné? vagy létezik hogy jobban látszódna a különbség??
2012. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia:) Igen, használ:) A hajam fekete volt két évig, és kiszedte világos vöröses barnára. Nem is roncsolta.

Nem biztos, hogy a te hajadban is marad vörös árnyalat, az enyémben azért volt, mert a fekete festékben is van olyan anyag, ami szív az eredeti színéből, meg közben egyszer le is volt az egész szivatva, csak aztán újra feketére festettem.

Szóval próbáld ki, ezerszer jobb, mint leszivatni, mert az borzasztóan roncsolja, ez pedig nem:)

2012. máj. 25. 18:02
 6/7 Aeriel válasza:
Sziasztok! Kérlek válaszoljatok nagyon fontos lenne. Én marha mikor már éppen sikerült emberi kinézetet varázsolni a feketéből szőkített hajamból úgy döntöttem hogy visszafestem feketére...már nagyon megbántam és ráadásul 2 hajmosás után kikopik a festék és foltos lesz :/ pedig nem "gagyi" festéket vettem. A kérdésem az lenne, hogy lehet még kapni valahol Colour B4-t??
2014. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 purplefrog válasza:
Persze, hogy lehet még. A dm-ben. 3500ft körül van azt hiszem :)
2014. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!