Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajam van, de...

Festett szőke hajam van, de szeretném az eredett hajszínemre visszafesteni. Lehet ezt otthon?

Figyelt kérdés
Fodrász által van befestve.A hajam amúgy barna. Lehetséges h magamnak átfestem vagy nem fogja befogni? Milyen festéket vegyek? köszi
2012. márc. 7. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
befogni befogja csak számíts arra, hogy a szőkéről hamar le fog kopni, a szőke ugyanis hamar ledobja a színeket. viszont második harmadik festés után már jólesz.
2012. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes márkásabb hajfestéket választani én a Lorealra, vagy a Mátrix termékekre esküszök. Nem érdemes a legolcsóbb festéket venni. Egyedül kicsit körülményes hajat festi, úgyhogy ha tudsz kérj meg egy barátnődet hogy segítsen így az olyan területekre is kerül festék amiket te nem érsz el magadon. Vagy ha erre nincs lehetőség vagyél hab állagú hajfestéket, ez most egy új típusú festék és nagyon egyszerű a használata amelett pedig nagyon hatásos. A színválasztást ne kapkodd el mert nagyon sokszínű barna van és nagyon könnyű mellényúlni. Sok sikert! ;)
2012. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de honnan tudjam h melyik szín lesz a legjobb amelyik a legjobban a hajamra hasonlít? mert lehet h hasonlít de a szőkén máshogy fogja be?
2012. márc. 7. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Válassz egy picit sötétebbet az eredetinél, mert világosítani fog rajta az alap szőke. :)
2012. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát én ilyennel mindenképp fodrászhoz mennék. Egyrészt azért, mert ő olyat fog kikeverni ami a legközelebb áll az eredeti hajszínedhez, másrészt ő úgy festi be, hogy sehol sem marad szőke folt. Ő meg tudja mondnai, hogy még hányszor kell menned ahhoz, hogy rendesen befogja. Aztán már hagyhatod is lenőni, alig lesz észrevehető:) Legalábbis barátnőmnek alig lehetett észrevenni, hogy nő le a haja, amikor visszafestette az eredetire:)
2012. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

én is fodrászra voksolok.

(tapasztalat)

2012. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is fodrásszal csináltasd, mert könnyen lehet h ha a szőkére barnát festessz akkor bezöldülsz, és gondolom azt nem szeretnéd. Maximum csináld úgy h egyre sötétítessz a színen, de ne menj a szőkére rá egyből barnával.
2012. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!