Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Hány évesen érdemes...

Nők! Hány évesen érdemes elkezdeni a ránctalanító készítmények használatát? Nagyon vigyázok a bőrömre, nem szeretnék idő előtt ráncos lenni. Mik a teendők? Mennyi idősen kezdtetek el ezzel foglalkozni és hogyan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bőrtípustól függ. Nekem zsíros, 32 vagyok, és most gondoltam, hogy kellene már éjjelre szemránckrém meg ránctalanító krém, bár még nincs egy ráncom sem.

Egy száraz bőrű embernek szerintem 25 év felett már el lehet kezdeni, ismerőseim már fősuli alatt is kentek magukra ránctalanítót.

2012. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
35 fölött ajánlható.
2012. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem kombinált a bőröm, de nagyon félek a ráncosodástól. Anyukám nem volt ráncos 34-35 éves koráig egyáltalán. Viszont vannak olyan barátnőim, akik már most elkezdték, mert vannak ráncaik...

Ezért vagyok tanácstalan. Egyébként 20 éves vagyok, lassan 21. Tudom, hogy még nagyon fiatal, de felvetődött a kérdés múltkor a társaságban, és nagy része azt mondta, hogy már használ...

Köszönöm a válaszokat.

2012. márc. 9. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen kezdtem el, egy tipikusan első ráncokra való Garnier krémmel, a szemem környékén volt sok picike szarkaláb.
2012. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!