Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki szódabikarbónás...

Használ valaki szódabikarbónás sampont? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, ami most volt a jó nős videóban?
2012. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak átöblítettem vele a hajam hajmosás után,de nagyon feldúsította a hajam.
2012. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen arra gondolok.

Tegnap én is megmostam vele a hajam, és nagyon jó.

Köszi, h irtatok:)

2012. márc. 10. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én is épp most mostam meg vele, :) még vizes kicsit :)

jól feldúsította nekem is.

Nekem tetszik ez a módszer.

Azt tudjátok, hogy lehet ezt használni rendereszen?

2012. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én így semmiképp nem használnám hosszú távon, ahogy a videóban mutatja. Külföldi fórumon sokat lehet erről olvasni, de ott is leginkább csak ritkán használják, akkor is arra, hogy a sampon és a hajápolószerek maradványait eltüntesse a hajról. Rendszeresen nem szokták. A másik meg, hogy ha így ecetes öblítéssel alkalmazza az ember, akkor semmi sincs mellé, ami igazán ápolná a hajat és beszívódna. Gyanítom, hogy egy idő után nagyon kiszárad így a haj. Ha már a természetes hajápolásról van szó, akkor én inkább tojássampont használnék, utána jöhet egy ecetes öblítés, és végül egy kis olaj nedves hajra. Így rendesen ápolva is van, nem csak tisztítva. :)
2012. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is pont ezen gondolkodtam, h hosszútávon nem káros-e...majd max hetente 1x használom.

Köszi szépen h irtatok:)

2012. márc. 11. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi nekem is a választ :)
2012. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!