Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj lehet színváltós?

A haj lehet színváltós?

Figyelt kérdés

A természetes hajszín lehet színváltós?


Nekem erős napfényben tiszta szőkén ragyog, szinte világosszőke kis arany árnyalattal, amikor a szobában az arcom ápoltam, megfigyeltem hogy akkor nem is ilyen nagyon világos, nem tudom hogy szőkének vagy barnának nevezzem, de egy nagyon pici vörös árnyalatot is mintha látnék rajta. Hát nem tudom, még lehet van valamikor egy pici barna is, de nem biztos.


Mitől változik állandóan a szín, és akkor most milyennek számít? Vagy mindegyiknek?


2012. márc. 11. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A nap kiszívja.
2012. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy mondom, hanem ha kimegyek akkor egyből olyan nagyon világosszőkének tűnik kis arany árnyalattal. Máshol viszont megfigyeltem, hogy sötétebb, és mintha egy kis vörös beütés is lenne.
2012. márc. 11. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
függ attól is, hogy milyen megvilágításban nézed, a fény természetes vagy mesterséges stb. A páromnak pl egészen sötétbarna haja van, de nyáron meg közép szőkére kiszívja.
2012. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
természetes fénynél, napfénynél néztem, a szobában is természetes fénynél, persze ott jóval kevesebb a fény.
2012. márc. 11. 08:44
 5/9 anonim ***** válasza:

nem ismerlek?

van pont egy ugyanilyen csaj, akinek némelyik képén vöröses a haja, amúgy barna, néha meg szőkés...nyáron meg annyira szőkés, mintha melír lenne benne

2012. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenn hajam van...nyáron olyan mintha belenne melírozva,és majdnemhogy szőke tincsek vannak benne...:D télen pedig világosbarna..:D szerintem a naptól van.
2012. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem hiszem :)

amúgy sem vöröses, inkább szőkének tűnik, főleg napfénynél világosszőke kis arany színnél, szobában meg nem is tudom lehet ott is szőkének látszik, csak van egy ici-pici vörös beütés, hát meg valamikor lehet látszik a barna is.

2012. márc. 11. 10:05
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nekem mondjuk nem olyan mintha melírozva lenne, de mindig más a színe, az erős napfényben teljesen aranyszőke vagy milyen.
2012. márc. 11. 10:57
 9/9 anonim válasza:
Szerintem lehet. Nekem is nyáron egészen kivilágosodik a barna hajam, de van még egy érdekessége. A belső felében van egy viszonylag vastag szőke tincsem, ami néha alig látszik, valamikor pedig szinte platina színű. :D
2014. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!