Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajamra kenek tincsenként...

Ha a hajamra kenek tincsenként balzsamot, és nem öblítem le, akkor egyenesebb lesz a hajam h ha ezután kivasalom?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 15:18
 1/2 anonim válasza:
azt nem tudom, de h zsírosabb az biztos. Vegyél öblítés nélküli balzsamot, vagy hajsimító spray-t.
2012. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy egyenesebb lesz-e nem tudom, de hogy teljesen hazavágod a hajad, az tuti.

A balzsamot ki kell mosni a hajból, vagy ha 'ne mosd ki balzsam', akkor azt ráírják. De a legtöbb balzsamot alaposan ki kell mosni a hajból, ha nem mosod ki, akkor csak beleégeted hajvasalóval, ami nem éppen egészséges dolog.


Vegyél hajsimító sprayt vagy hővédő sprayt. Mióta hővédő sprayt használok, tovább marad egyenes a hajam, mint amikor még nem használtam. Vasalás után pedig ha gondolod fixáld lakkal a hajad, de ezt amit írtál felejtsd el!

2012. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!