Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Szóval a hajam kb félhosszú, nem ér mellig, csak majdnem, ha ki van vasalva.

Az a bajom, hogyha hagyom magától megszáradni, akkor a madárijesztő hozzám képest gyönyörű. Ha megszárítom dettó... Mint valami szénakazal.. Nagyon sok hajam van és nagyon vastag szálú..Mindig járok ritkítani, bár nem sokat segít.

Régebben folyton vasaltam, de az sem marad meg benne fél napnál tovább, és nagyon hazavágtam vele már a hajam.

Akkor volt egy idő mikor vizesen befontam, de már úgy sem jó, másnapra összegubancolódik és sehogy sem áll... Teljesen tanácstalan vagyok már, nem tudok találni egy olyan könnyen készíthető haajat, amit valaogy kinézne..

Valami tipp? :S


2012. márc. 11. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ha hajlakkal befújod a hajad és kontyba kötöd?
2012. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg legközelebb kicsit jobban ritkítasd ki a hajad. :)


Addig pedig a sima balerina konty nagyon jó megoldás lehet. Jó lehet még a fonás, azt is lehet variálni, egybe fonni, kettőbe, oldalra fonni, padlófonás, csattal, hajgumival feldobni. Lófarok, esetleg 1-2 tincset befonni és úgy összefogni a hajat lófarokba.


Ha ennyire nehezen kezelhető a hajad, akkor a végén használj lakkot, hogy tartósabb legyen a frizura.

16/L

2012. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt régen a hajam, én is utáltam. De minnél többet ápolod, annál szebb lesz! Én hajmosás elött felteszek olivaolajos pakolást (ha van időm 1-2 órára is rajta hagyom) ettől nem lesz kiszáradva, nagyon jól ápol. Hajmosás után jól befújom hőálló/egyenesítő spray-vel, így nem roncsolja annyira a hajat a vasaló és egész nap szép egyenes marad. Végül teszek rá hajfény szérumot. + én még meg is növesztettem hosszúra, és így a súly jobban lehúzza és még lapossabb és egyenesebb. Remélem tudtam segíteni, nekem ezek nagyon beváltak, mára a hajam lett a büszkeségem :)
2012. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, miből áll ez az olívaolajas pakolás?
2012. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!