Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom hogy nagyon sok kérdés...

Tudom hogy nagyon sok kérdés volt már a ricinus olajról de amit én kérdezek szerintem teljesen konkrét! Érdemes így használni?

Figyelt kérdés
2dl ricinus olajat vettem a patikában. Összekeverem tojással és felmelegítem. Vizes hajra felkenem a tövéhez kenem és a hajszálakra is teszek egy keveset és a hajvégekre is hogy lassabban töredezzen.Rajta hagyom 4-5 órát vagy lehet egész nap és aztán a szokásos hajmosást elvégzem. Ezt heti 2-3x megismétlem. Lehetséges , hogy 3 hónap alatt 6-7 centit nőjön a hajam ha kímélem a hajvasalástól és sütéstől? És ez az egész folyamatnak lesz értelme ha lapockáig érő közép sűrű világos színű hajam van?

2012. márc. 13. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindig beválik! :)

20/f

2012. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az olajozásból a heti 2-3 sok. Bőven elég egy alkalom is hetente. Ha túlzásba viszed is árthat a hajnak. Másrészt szerintem 4-5 órát elég rajta hagyni, nem kell egész nap. :) Hajszálakra és hajvégekre pedig szerintem kevéssé ragacsos olajat használj, pl kókusz, nekem az sokkal jobban bejött a hajvégekre.
2012. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor azt fogom rátenni a hajvégekre:) és még egy olyan kérdésem lenne,hogy árt ha citromot teszek bele és mézet?:)
2012. márc. 13. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

még annyit hozzátennék, hogy jómagam is használom, már több, mint 3 hónapja. Ez idő alatt nekem durván 10 centit nőtt úgy, hogy vasaltam rendszerességgel (amúgy nem nő gyorsan a hajam). Hetente maximum 2x használd, ha a linket megnézed akkor találsz egy videót a ricinus olajról amiben hasznos információk hangzanak el. A citromlé és a méz pedig jót fog tenni neki, szóval nyugodt szívvel használhatod :)

2012. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)
2012. márc. 13. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

én nem tennék bele citromot, mert szárít

méz mehet :)

2012. márc. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!