Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy mennyibe kerül a revalid ampulla és tabletta?

Figyelt kérdés

és aki használja mit tapasztal? használ?

Köszönöm a válaszokat.:)


2012. márc. 13. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

3000 ft körül láttam, szóval drága.

Én sörélesztő tablettát használok, azóta sokat nő a hajam, erősödik, a körmöm nagyon hosszúra megnő (bár ezzel azelőtt sem volt problémám) Ugyan az a funkciója, mint a revalidnak, de olcsóbb. Nekem több fodrász ajánlotta, ezután döntöttem mellette.

2012. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is no csak vasalom mindennap letorik. Megtudnad mondani, hogy ez a tabletta amit te szedsz mennyibe kerul es, hogy hol szerezhetem be?:) koszi a valaszodat:) es bocsi h ekezet nelkul irtam csak a telefonomon nincs ekezet.:)
2012. márc. 14. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy későn válaszolok! Dm, Rossmann és hasonló üzletekben szerezheted be az ára 1000 ft körül mozog. kb 150 db van benne. Amit én szedek abból napi 3x3 adag a javasolt, de ezt nem tartom be, nekem a kevesebb is bevált.
2012. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!