Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám rávezetni a...

Hogyan tudnám rávezetni a barátnőmet hogy borotválja le magát(hónalj, láb)?

Figyelt kérdés
Ő ezt nem érzi fontosnak,viszont engem zavar...főleg strandon,meg ilyen helyeken
2008. ápr. 12. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondhatod neki, hogy a kedvedért megtehetné, mert téged zavar. Ha sokszor mondod, akkor biztos meg fogja tenni. Ha vagytok már olyan viszonyban, akkor te is leborotválhatod neki (jó játék :D)
2008. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért finoman fogj hozzá, mert még megsértődik. De például egy közös fürdőzés alkalmával tényleg akár te is leborotválhatod neki, mondjuk én epilátort használok, de időnként a párom leborotválja nekem, csak úgy szórakozásból vagy nem is tudom. Szóval mond neki hogy így mégszebb lenne meg ilyesmi.
2008. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Phu, hát ez elég ciki téma. A lényeg az, hogy ti ne érezzétek annak. Próbáld meg mindenképp az előnyöket sorolni, és azt, hogy ha szeret, akkor megérti, hogy ez téged zavar... és ne haragudjon rád ezért... de nem tudod igazából, hogy hogy kezeld. Légy óvatos, és segítőkész. Mondd meg neki, hogy sokkal vonzóbb, ha sima... Amúgy... én is lány vagyok, de szerintem ez marha ciki :S Ez mégis olyan, hogy.. valahogy ma már nagyon alap. Lehet , hogy ő máshogy nőtt fel, de mondd el neki, hogy miért jobb így.
2008. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ma már alap, hanem az őskor óta, kivéve ha bizonyos körülmények (jelen területen a kersztéény prüdéria) el nem fojtják. Közös fürdő és közös borotválkozós játék? Emlegesd sokat hogy milyen finom selymes a őre, satöbbi, ha a helyzet úgy hozza azt is hogy milyen jó lenne még többet érezni belőle, persze csak finoman.
2008. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!