Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves leszek picit duci is...

18 éves leszek picit duci is és férfiasnak érzem magam, azt találtam ki h befesteném szőkére a hajam és behullámosítanám, mennyit segítene az önbizalmamon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ha jobban érzed magad tőle, akkor sokat.
2012. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom még sosem csináltak semmit a hajammal teljesen natúr :)
2012. márc. 14. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdj sportolni. Mondjuk akár heti egy óra a konditeremben is sokat dobhat az önbizalmadon, és közben formásodsz is.

Milyen színű a hajad? Ha barna, szerintem nem kéne ilyen nagy változtatással kezdeni. Vágass új fazont, mondjuk frufrut, ha tetszik.

2012. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek már megtörténtek és igen barna :)
2012. márc. 14. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el mozogni, már holnaptól pl. valamint a kaják minőségén és mennyiségén is változtass ha kell, és majd attól lesz a legtöbb önbizalmad ha lefogysz nem a hajad színétől:)
2012. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, mozogj! :) ha be szeretnéd festetni, akkor nyugodtan... én még esetleg a műkörmöt ajánlanám ... :)
2012. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A műköröm is jó ötlet folyton koszos és törik a körmöm bár mit teszek...
2012. márc. 15. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a műköröm segített egy kis önbizalom növelésben :)
2012. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jo otlet a hajfestès de szerintem kezdj melirral.sokan mondjàk hogy a melir kiment a divatbol de istenem ha valakinek ez àll jol.Valamint sokat segithet ha noiesebb ruhàkat hordasz vagy ha sminkeled magad hasznàlj èkszereket.Fesd ki a kormod pl pirosra ezustre.Ki van szedve a szemoldokod?Ha nincs akkor hajrà:)én mindenesetre szurkolok neked
2012. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!