Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajra milyen tippeket...

Göndör hajra milyen tippeket tudtok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Kb olyan a hajam, mint Madison Pettisé a képeken. Tudnátok tippeket adni, hogy mit kezdjek vele (vasaljam, göndören hagyjam stb.)? És jó termékeket is mondhattok, amivel könnyebben tudom kezelni. A válaszokat előre is köszönöm.:)


2012. márc. 16. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha természetesen ilyen szép göndör, akkor felesleges vasalnod, mert úgyis hamar visszagöndörödik. és szerintem szép ez így magában :) néha rakj bele egy kis masnit, vagy ha tudod akkor fond be elöl a tincseket, ilyesmit tudok elképzelni :)

persze azért biztos jól áll vasalva is, de akkor sok hajlakk kell rá meg egyenesítő sampon, ami nem olcsó mulatság :S

2012. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vasald ki, bárki bármit is mondd hogy egyenesen jobb stb. ( ismerős szövegek) ne hallgass rájuk) csak az irigység beszél belőlük, mert az emberek az ilyen hajra nagyon irigyek ám. Hidd el tudom , nekem is ilyen van. Bármit is csinálsz vele egyszerűen gyönyörű.
2012. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, te mit csinálsz, hogy ne kócosodjon a hajad?
2012. márc. 16. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

egyetértek,gyönyörű lehet a hajad,ki ne vasald:D egyesek ölnének az ilyen hajért(többek közt én is):D

nekm sajnos csak hullámos,persze ennek ellenére én is kapom a beszólásokat h miért nem vasalom meg stb,most már figyelmen kívül hagyom az ilyeneket,mert úgyse állna jól az egyenes frizura:D

2012. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: hát sajnos a kócosodás ellen nem lehet tenni túl sok mindent , vagyis én se krémet se sampont se semmiféle kozmetikumot nem találtam ami ez ellen megoldás lenne. Gyakori hajmosás , és minden hajmosás után VIZESEN alaposan fésüld ki , és masszírozd át a fejbőröd.Ez talán egy kicsit segít :)
2012. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!