Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Parfüm? Lányok, vagy magára...

Parfüm? Lányok, vagy magára sokat adó fiúk: Paco Rabanne 1 million, Armani Code, vagy Hugo Boss - Boss?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, most akarok venni egy parfümöt, ez a három jelölt van.

Lányok, nektek melyik be a legjobban?

Fiúk (férfiak :)), nektek melyikre gerjedtek a legjobban?


Köszönöm előre is a válaszaitokat


2012. márc. 16. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
paso rabanne one million
2012. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 million
2012. márc. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 delusion ***** válasza:

No offense, de azért a "magunkra sokat adás" nem ezeknél a parfümöknél, hanem mondjuk a CREED, Montale, L'Artisan Parfumeur, Amouage neveknél kezdődik.


Hiába kerülnek fele/negyedannyiba az általad felsoroltak, hiába szeretik a nők(lányok), valamikor úgy terjedtek mint a pestis, és nagyjából még Magyarországon is minden negyedik férfin ezen hármas valamelyikét lehet érezni. Persze lehet hogy csak nekem van rossz tapasztalatom és nem jól látom a dolgot, de engem határozottan zavar(na) ez. Nyilván nincs olyan boltban megvásárolható parfüm amit kizárólag Te használsz és senki más, de azért ezek szerintem túlságosan népszerűek.


Egyébként - számomra is érthetetlen módon - bejön a 1Million, pedig az ilyen bőrös/fás/vérnarancsos/fahéjas/whatever illatok általában nem tetszenek az orromnak. Erről nem vagyok teljesen meggyőződve, de amennyire hallottam a hatósugara és tartóssága is jó. Én is ezt ajánlom ezek közül, bár gondolom már túlvagy a vásárláson. :)

2012. jún. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom ezt a dzsigolós, mainstream tucat vonalat, főleg a One Milliont rühellem. Ha megérzem (ami nem ritka) akkor mindig röhögök magamban, hogy Don Józsi bevetésre indult:))

Ezek sokkal igényesebb, jobb férfi illatok:

Bvlgari: Aqua Pour Homme

Versace: Pour Homme

2012. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyetértek.. 1million tucat cikk lett.. Sokkal inkább ajánlom, a Paco Rabanne-Black XS nevű parfümöt, nem olyan felkapott, mégis férfias, és imádják a nők.:)

Armani Code szintén nem rossz..

Bvlgari Blacket is ajánlanám.

2013. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 luldwig ***** válasza:

Ez mindent visz!


1,Giorgio Armani Emporio Armani Stronger FREEZE With You...


2,Chevignon Best of Chevignon


Árban is :-)

2021. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!