Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A körömvégem miért olyan...

A körömvégem miért olyan fehér? Ez mitől van? Videókon látom hogy másoknak ilyen átlátszó . Persze ez nem rossz nekem, csak kíváncsi vagyok hogy ez mitől van? Vagy genetika? Mitől tud szép hosszúra megnőni a köröm?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fehérek a körmöm végei, de ez természetes.
2009. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a fehér köröm vastagabb, a vékony köröm meg átlátszóbb, ennyi lehet. Az én körmöm is fehér, egészséges, két és fél centis, hogy mitől nől... attól hogy nem csinálok semmit:D
2009. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet amiket láttál az műköröm és ilyen zselés volt.

De nekem is volt egy o.társam neki teljesen átlátszó körmei voltak.

Én irigyeltem akkor :D nekem akkor olyan, ha alul, felül bekenem körömápoló olajjal.

Szerintem ez természetes mert szinte mindenkinek ilyen fehér.

Nekem néha teljesen fehér, nagyon szép. Máskor kissé sárgásabb.

Szerintem ez vastagabb köröm (bár nekem hajlik és iszonyú gyenge, szóval nem hiszem) inkább a miénk szárazabb, törékenyebb az pedig olajosabb vagy hogy írjam. Hajban is van száraz és zsírosabb.

De nem baj, hogy fehér ez nem betegség.


Egyéni adottság, van akinek sehogysem nő meg nagyra a körme.

Sok gyümölcs, zöldség vitaminok ásványi anyagok. És nyáron gyorsabban nő.

Vigyázni kell rá, mosogatáshoz kesztyű ilyenek.

Nekem most 4 hét alatt majdnem fél centisre nőtt. Általában gyorsabban nő szerintem.

Olyan 2-3 hónap alatt nő meg hatalmasra. De az gyorsan le is törik és kényelmetlen már.

Van az avonnak vagy oriflamenek körömnövekedés serkentője. valami booster izé. Régen narancssárga volt most talán rózsaszín (esetleg zöld). Biztos sokat segítettm ezzel :D ne haragudj, nem emlékszem most pontosan én mindkettőből szoktam venni nem tudom már melyik-melyik.

Vagy szedhetsz szépségvitamint, azt 3 hónapig szokták szedni. Revalid vagy biovanne ilyesmik. attól a körmöd is gyorsabban nő.

2009. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Tetszik amúgy hogy ilyen fehér most olyan 0,3 -0,4 mm-es ,és tényleg szép ha kilakkozom,csak az zavar hogy mégse olyan erős,szerintem nem tudnám megnöveszteni olyan 1cm-re.

Szerintem is az ilyen átlátszóbb körmök talán masszívabbak,,a youtubon csak olyanokat látni

2009. jún. 12. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!