Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni Ilcsi kozmetik...

Hol lehet kapni Ilcsi kozmetikumokat Budapesten?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már ezen az oldalon, hogy nagyon sokan dícsérik. én azonban még nem láttam ilyet sehol.
2009. jún. 12. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Ilcsi cége az 1021 Budapest, Üdülő út 37.

De nem hinném, hogy ott tudsz venni, esetéeg a raktárból vagyis az Ilcsi nagykereskedésben, de az nem tudom hol van.

www.ilcsi.com ezen belül katt a referencia kozmetikára és azon belül Budapest fel van osztva. Ott találsz kozmetikusokat, akik Ilcsivel dolgoznak , tőllük is tudsz venni. Én a kozmetikustól veszem, amúgy meg vidéki is vagyok.

De sztem jobban jársz, ha kozmetikustól veszed, mert a nagykerben csak nagy kiszerelésben adják és az drága, de a kozmetikustól csak pl. kicsi tégelyegben lehet venni Ilcsit és az jobban kifizethetőbb, ráadásul nekem bírja 2 hónapig is.

De te tudod :)

2009. jún. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még azt hozzá tenném, hogy azért nem láttad még üzletekben, mert forgalomban nem kapható, üzletekben nem, csak kozmetikustól tudod beszerezni vagy és ezt csak én gondolom az Ilcsi nagykereskedében ha van :)

Én is használom és nagyon jó termékek. Amúgy a kozm,etikusom mondta, hogy nincs benne tartósítószer és natúr készítmények, azaz nincs bene vegyi anyag, összetevő, ami más kozmetikumban.

2009. jún. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!