Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az igaz, hogy szolarium jo a...

Az igaz, hogy szolarium jo a patanasos bornek? Valaki tapasztalta mar?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Pattanás vagy bőrrák? Válassz! :)
2012. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szolárium nem egyenlő a bőrrákkal nagyokos. Mértékkel igenis jót tesz a bőrnek ez tény. Amúgy igen, azért jó rájuk, mert a hegeket halványítja, a pattanásokat pedig leszárítja. Szóval ne járj rendszeresen, de pár alkalomtól tuti látható lesz vmi változás.
2012. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most, hogy itt a jó idő, menj inkább a napra.


Még úgysem éget, fizetni sem kell érte és természetes.


Ha nem égeted szét magad, nyáron is sokkal jobb a bőrnek. Most elkezdheted szoktatni a bőröd a naphoz.

2012. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is a napra szavazok


nekem attól javul a bőröm, egyrészt jót tesz neki a friss levegő, másrészt szoktam az arcomat süttetni a napon, láthatóan javul tőle a bőröm. úgyhogy a napra szavazok. :)

2012. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!