Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden kozmetikus egyforma?...

Minden kozmetikus egyforma? (többi lent. Fontos)

Figyelt kérdés

Egy olyan kozmetikushoz mentem a múltkor aki szépen kiszedte a szemöldökömet szép ívesre stb nagyon tetszett..Annál a kozmetikusnál mára már 1500ft-ra emelkedett a szemöldök kiszedés és úgy érzem ezt nem engedhetem meg magamnak mert kitudja az arckezelés mennyi és azt is szeretném még.Egy új kozmetikust fedeztem fel akinek még nincs szalonja a barátnőm nagyon dicséri,hogy milyen jó.350 ft-ért szed szemöldököt és bajuszt összesen..1500 ft pedig az arckezelés (mitteszereket akarom kinyomkodtatni az arcomról) azt mondja,hogy még nincs gőzölője..Ez akadályozhat meg valamit abba,hogy szép legyen az arcom??Illetve ő is kitudná szépen szedni a szemöldökömet??


17/L


2012. márc. 17. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki az új kozmetikust. Ha gondolod mondd meg neki, milyet fazonú szemöldököt szeretnél. De ha már a formája meg van elég csak a kusza szálakat kiszedegetni.

Nem kötelező gőzölő, elég ha egy forróvízzel teli tál fölé hajtod a fejed és törölközővel letakarod. Ha csak ennyin múlik, persze, hogy lehet szép az arcod. :)

2012. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egyforma.Én évek óta nem használok gőzölőt,felpuhító krémet vagy borogatást inkább.A vendégek nem szeretnek a gőzben pácolódni.Ki kell próbálni a másik kozmetikust.
2012. márc. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!