Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akne ellen külsőleg/belsőleg...

Akne ellen külsőleg/belsőleg kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket próbáltam:

Akneroxid

Zineryt

Lubexyl

Aknesol


Jelenleg szalicilsavval kenegetem és cink tablettát szedek. Roaccutan és társait ne ajánljátok. Köszi



2012. márc. 17. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne gyógyszert szedj.Tisztítsd megfelelően.Ecseteld le ami olyan,leszárítja és járj kozmetikushoz.
2012. márc. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert. A cink tabletta csak vitamin(étrend kiegészítő). A szárítást meg a szalicilsav végzi. De ezek se segítenek rendesen... Kozmetikus meg nem tudom, hogy mit tudna kezdeni vele. Mert ezek nem gennyes pattanások, hanem ilyen piros "csomók" és foltok. Talán egy hámlasztó kezelés segítene?
2012. márc. 18. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen,plédául.Ugyanis akkor felszínre kerül az épp bőr,de tisztítással is sokat lehet elérni.
2012. márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked a Himalája sószappant. 5-7 nap alatt már komoly javulás tapasztalható. Nekem bevált.
2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem elsősorban belsőleg figyelj az étkezésre. ne egyél túl zsíros, avyg fűszeres dolgokat. kerüld a cukrosakat. igyál sok szénsavmnetes ásványvizet, minden nap 2litert. szedj a-vitamint, b-vitamin komplexet, sok c-vitamin vigyél be a szervezetedbe. most jön a jó idő, menj ki nuygodtan a friss levegőre, napozz, az szárítja az aknéidat. én dalacin t oldatot használok, vagy aknemycint. próbáld ki őket, nekem sokszor segítetettek már a bőrömön. újabban az Aloe Vera gélt kenegetem a gyulladt területekre, mert lejjebb viszi őket.
2012. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kedves ear! Himalája sószappant hol lehet beszerezni? Patikában?
2012. máj. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor kiváltottam anno a roacuttan-t ment is a szemétbe mikor elolvastam a tájékoztatóját. Nekem a fog.gátló tabletták váltak be és az akupunktúra.Bár már nem szedem a fog.gátlót,de azóta se lett a bőrömmel probléma.


Naponta többször azért használok dalacin T-t.(smink előtt pedig garnier bőrregenrálóval mindennap).

2012. máj. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
skynoren krém, orvos írhatja fel. Nekem is a sote-klinikán írták először, kb egy éve mindennap használom, és eddig ok :)
2012. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 5/8 Nagyon jól írta, hogy ezek valami belső ok kiváltói, ennek kellene utána járni egy bőrgyógyász segítségével, mert a piros csomók valami gyulladás jelei szerintem. Nyilván tisztítja rendesen az arcát, de ezek az ilyen mélyről jövő dolgokon nem segítenek. Viszont a bőrcsiszolás állítólag jó, akne kezelésében.
2012. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Skinoren-Zineryt páros jött be meg egy jó orvos, mert nem voltak rendben a hormonjaim. Ha már nem vagy tini és állandóan vállalhatatlan a bőröd ajánlom, hogy vizsgáltasd ki magad. Egyéb esetben meg majd kinövöd.
2012. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!