Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » NAGYON F0NT0S, ilyen szín...

NAGYON F0NT0S, ilyen szín lenne most jó a cél érdekében?

Figyelt kérdés
Talán a közép barnánál picivel barnább hajam volt. Szőkítőport használtam a hajamra, de természetesen 2 színű lett. A lenőtt résznél nagyon szőke, míg a többinél csak barna... Azt hittem, hogy a hajszín, amilyet akartam kb. a leszívott barnával egyezik meg, de úgy látszik tévedtem... Felül (ahol a lenőtt rész lett leszívva) a festés után világosabb lett a hajam, mint alul. Úgy zárójelben még csak nem is szép barna, hanem ilyen sárgás... Nem tudnátok valami tanácsot adni, hogy most milyen szín kéne (a feketén kívül), hogy mindenhol egyforma színű legyen a hajam??? Nagyon szépen megköszönném! :(:(
2012. márc. 19. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt nem szabadott volna alapból otthon csinálnod,mindig ilyen baleset lesz belőle:( menj el sürgősen fodrászhoz hogy kész egy azonnali rendberakást a hajadon!
2012. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igazából eddig fodrász kezdte el, feketéből csináltunk sötét barnát. Figyeltem végig hogy csinálja, míg ő elmagyarázta, a barátnőm is. De igazad van... Kár volt azt hinni, hogy na majd én... :D
2012. márc. 19. 23:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ithhon csináltam, feketéből szőkét, bár én direkt nagyobb mennyiségben vettem port is, oxit is, hajfestéket is, úgyhogy nekem elég lett. Azt nem hiszem el, hogy mindent megfigyeltél, elmagyaráztak, mert akkor nem történt volna ez, valami tuti kimaradt:) Mondjuk hogy a hajtövekre csak a legvégén szabad rámenni, mert ott sokkal hamarabb kiszívódik, mint a többi részen. Vagy még amire gondolni tudok, mondtam, hogy kevés volt a 'hozzávaló' és nem jutott mindenhova megfelelő mennyiségben. Ha már így alakult, vegyél olyan színt, mint a hajad alja, világosabbat nemigen érdemes, és hagyd, hogy rendbejöjjön a hajad, pár hétig-hónapig ne piszkáld, aztán fodrász:)
2012. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ott pont! Először ment hajtőre... -.-"" Ajjaj.:D Hát mindegy, siránkozni nem fogok, az én butaságom, meg siránkozással nem segítek a dolgon. Ez egy jó ötlet, venni fogok olyan festéket de még egy kérdés: Ha olyat veszek, akkor garantáltan egyszínű lesz? Nem lesz a fejtőnél ott megint világosabb?..
2012. márc. 20. 10:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor én életemben először a világosbarna eredeti hajamból világosszőkét akartam, én is elkövettem ezt a hibát, én is gyönyörűen néztem ki, 2 napig kendőben mászkáltam, kendőben mentem el plusz 2 doboz festékért, és még így sem sikerült olyanra megcsinálni, amilyenre elterveztem, én is fodrásznál kötöttem ki:D

Hát amikor befested, tuti befogja, az már más kérdés, hogy a világosabb rész hamarabb ledobja a festéket, de szerintem nem lesz annyira látványos, hogy zavarjon. Meg a mostaninál csak jobb lehet, nem?:)

2012. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az biztos... Csak nem tudom most milyen színű lenne neki jó.:D
2012. márc. 20. 10:20
 7/11 A kérdező kommentje:
egy sötét vöröset, ami a hajamnál sötétebb tuti ne vegyek mi? Mert ez nagyon ronda barna.:S
2012. márc. 20. 10:23
 8/11 A kérdező kommentje:
jaj írjon valaki, mert meghalok! :D :D
2012. márc. 20. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:

eléggé károsodhatott most a hajad, használj most mindenféle balzsamot meg hajpakolást aztán hátha ez segít próbáld ki:

[link]

szerintem ez kiszedné a csúnya szívatást a hajadból,aztán próbáljátok ki fodrászoddal a melírsapkát:) én úgy lettem feketéből 1 év alatt szőke:) de nem is maradtam foltos :)

2012. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát nem tom. Arra gondolsz, hogy először eredeti, aztán amilyenre akarom? Amúgy hallottam erről, tényleg nem rossz termék.:) Eredeti hajat még nem szeretnék. Meg csak egy más színt szeretnék. Nem nagy a gond ezzel sem, max. egy teljes árnyalatnyi eltérés van, csak nagyon ronda sárgás/arany ez a szín. De már az előző is az volt, amilyet a fodrász csinált. Egy natúrabb barna szín kéne, annyi a bajom. Meg persze a hajtövemen lévő dolgot eltűntetni .:D Azért köszönöm.
2012. márc. 20. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!