Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó minőségű, de lehetőleg...

Jó minőségű, de lehetőleg olcsó borotva? Milyet használtok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 03:19
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a lehetőleg olcsó? Mert az olcsóság és minőség nem jár kéz a kézben. Pl olcsó a teszkós 10db 200 pézé, de az semmire sem jó.
2012. márc. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én olcsót még nem találtam jó minőségben...egyszer mikor pénzszűkében voltam vettem a cora-s 300 ft-os, egy egész normálisan kinéző,krémezőcsíkos borotvát..hát olyan mély sebet vágott a lábamba hogy egy életre megmarad a hege:/ azóta csak 1000 ft-os borotvát veszek,ami elég másfél-2 hétig szóval egy hónapban 2000 ft ami nem drága egy borotváért, úgy hogy puha legyen a bőrőm és ne vagdosson szét,vagy ne legyek tele pötyökkel. Amúgy ezeket veszem:

[link]


[link]


[link]


Nekem csak ezek jöttek be,párom is ezeket használja,nem is kezdi ki a bőrét úgy mint a férfi borotva:)

2012. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de elsősorban férfi borotvára gondoltam.
2012. márc. 20. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
én tescosat szoktam venni...
2012. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!