Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi jó a fránya pattanások ellen?

Humpok Mária kérdése:

Mi jó a fránya pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni abban,hogy mi való a pattanások ellen? Ez lehet akár gyógyszer kenőcs és házi pakolás is akármi. Nekem állandóan kinő az ajkam körül a pattanás de nem tudom,hogy mindig mitől lehet ez. Borzalmas nem lehet már elviselni mert nagyon csúnya olyankor az arcom és ha megnyomom akkor piros leszek. Egy hónapban többször is kijön rajtam egy pedig úgy hallottam,hogy a tiniknek van mindig sok pattanása de én már nem vagyok az 24 éves vagyok és mégis küzdök vele. Ezért kérlek titeket ha tudtok akkor segítsetek nekem köszönöm szépen.
2012. márc. 20. 09:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és ezt a szárító keveréket Keszthely környékén is meg lehet vásárolni? Gondolom a DM üzleteiben kapható.
2012. márc. 20. 11:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Keszthely környékén is kell, hogy kapható legyen. Ha netalán nincs akkor írd be a vásárlok könyvébe és egy hét múlva meghozzák. Néha, ha több fogy nálunk, akkor mi is ezt csináljuk. A DM minden héten szállít mindenhova az országba.
2012. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!