Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a körömágyammal?...

Mit csináljak a körömágyammal? Nagyon, száraz és berepedezett.

Figyelt kérdés
Szóval,az az igazság,hogy régebben az volt a mániám,hogy folyton piszkáltam a lábujjaimat manikűrözés közben.Egyszer még olyan hülye is voltam,hogy annyira bedagadt,hogy sebészetre kellett mennem,mert benőtt a köröm,illetve talán nem is az,hanem a bőrt nyomtam be a köröm alá.Szóval,ezzel már felhagytam,de azóta néhány körmöm teljesen tönkre ment.:( Nagyon száraz és be van repedezve és szinte már nem tudok vele semmit csinálni,egy sima manikűrözést sem,mert beszakad,vagy nem is tudom ,hogy magyarázzam...De szerintem ez nem körömgomba,mert ugyan a száraz körömágy jelen szokott lenni a gombás fertőzésnél,de magán a körmömön semmi nem látszik,sőt itt inkább még nem is megvastagodva van,hanem elvékonyodva.Valamilyen patikai szerre gondoltam,mert bármennyit is krémezem az sem segít.:S csak nem tudom,hogy attól függetlenül,ha nem gomba lehet-e rá canestent ,meg ilyeneket venni... Majd mindenképpen elakarok menni bőrgyógyászhoz,csak sztka-ba nagyon sokára van,sajnos.:/ Bocsi,ha hosszú volt ,de köszönöm előre is,annak,aki válaszol!:)
2012. márc. 20. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Először egy pedikűröst keress fel, lehet, hogy ő is meg tudja mondani, mi a probléma. Ha bőrgyógyászt választasz, akkor ne sztk-ba menj, hanem magánrendelésre. Amíg nem tudod mi a bajod, ne vegyél meg semmit.
2012. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A pedikűrös jó ötlet,arra már én is gondoltam egyébként.Hát a magán bőrgyógyászra,viszont nincsen pénzem, sajna.:/ de akkor valószínű nem kísérletezgetek addig,nehogy nagyobb bajom legyen belőle.

2012. márc. 20. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!