Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A középszőke miért középszőke?

A középszőke miért középszőke?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam hogy azért, mert napfényben teljesen világosszőkének néz ki, korlátozott fényviszonyoknál viszont sötétszőkének.


Tudnátok linkelni szép középszőke hajúakat?


2012. márc. 20. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan ilyen a középszőke.


[link]


[link]

2012. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!! :)


Mit gondolsz jó ez a szín? Illetve mivel érhető el, hogy szépen ragyogjon?

2012. márc. 20. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. szerintem a legszebb szín! Tegyél rá hajpakolást, attól szép fényes lesz!

Gyönyörűen fest, ha szép fehér a bőröd hozzá!

2012. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Amúgy milyen pakolás lenne a legjobb?
2012. márc. 21. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az en hajam is közepszöke de sok szor a sok nyomi ki szin vakkok vagy soha nem látak hajszin palettát azt mondáják hogy barna vagy fekete aki még reszben ott vanak azok azt hogy szökesbarna de amugy tenleg szep szin a szöke ( nem azer irrom mer én is szöke vagyok) is azer közepszöke mert vanben sárgás árnaltú
2013. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!