Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg túlzás egy 14 éves...

Tényleg túlzás egy 14 éves lánytól ez a kérés?

Figyelt kérdés

Ennyire túlzás volna egy 14 éves ,serdülő lánytól egy alkalom a kozmetikusnál ,hogy a fekete miteszereket kinyomkodja?

Soha nem volt még életében kozmetikusnál...

Nem értem, hogy mi baj van ezzel? Mert " majd 20 évesen mit fog akarni ?! "


2012. márc. 21. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túlzás. Jó persze otthon gőzölhet és kinyomkodhatja magának is, csak vannak olyan mitesszerek, amelyek nagyon nehezen jönnek ki és akár a helyük is megmaradhat. Szerintem aki megteheti, az bízza ezt szakemberre.
2012. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, nem túlzás. Ha a család megengedheti magának, hogy bizonyos időközönként kozmetikushoz járjon a lányzó arctisztításra, akkor mindenképp érdemes elmennie. Én sajnos nem jártam, és most elég csúnya az arcbőröm. Megbántam már, hogy serülőként otthon piszkálgattam az arcomat. :(

22/L

2012. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz kozmetikushoz tisztításra, ennyi idősen egyáltalán nem túlzás ez a fajta arckezelés. Most vagy ebben a korban, hogy kezd problémás lenni a bőröd, és jó, hogy foglalkozol vele, sőt, még jobb, hogy szakemberre szeretnéd bízni.
2012. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak lehet, hogy nincs rá anyagi keret.
2012. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzás.Miért ne tarthatná rendben a bőrét.Az hogy nincs rá keret az nem kifogás , nem 10.00 forintos tételről van szó.Egy nagy kezelést csak pár ezer forint.
2012. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsó!Nem bántani akarlak, de van akinél a szülők azt a párezer forintot se tudják nélkülözni...meg szerintem nem egyszer kell egy ilyen kezelés..

én radírozni szoktam+arcmaszk hetente kétszer. nekem bevált.

2012. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lehet először lásson bőrgyógyász is! Komolyan! Lehet elég egy jobb arclemosó.

Tanulj az én példámból: 15évesen elmentem kozmetikushoz, tinikezelésre ugye és 1 hétig vörös volt a fejem, begyulladt az össze pattanásom, de olyan szinten hogy 200Ft-os méretűek lettek és feketés-lilás színűvé váltak annyira begyulladtak. Visszamentem a kozmetikushoz, nem vállalt már el. Így bőrgyógyász és Diane 35. Megbántam azt az egyetlen alkalom kozmetikust. Egy barátnőm 2hetente vígan jár hozzá, semmi baja. Az én bőröm érzékeny.

2012. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!