Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testápolót használsz?...

Milyen testápolót használsz? Melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Dove-tól volt egy testápolóm ami nagyon jó volt, de elég drága úgyhogy miután elfogyott nem is vettem többet. Amúgy azóta nem használok semmilyet! És tádá! Még élek!
2012. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vviri ***** válasza:
ilyet: [link]
2012. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Fruttini testápolókat szeretem, most épp mangós (vagy maracujás? valami ilyesmi..) van, imádom az illatát és jól hidratál.

De amire esküszöm, az a fürdés utáni babaolaj. Annál jobb nincs, puhi bőr, kellemes illat, és érzékeny bőrre is jó.

2012. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nivea Angel Star, az egyetlen amitől nem viszketek és nem lesznek kiütéseim. És az illata is isteni.
2012. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neutrogenát mert ez az egyetlen testápoló, amit nem kell óránként felkennem. Nagyon száraz bőröm van és ez az ami igazán bevált.
2012. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Most ilyet vettem, de még nem próbáltam ki. Az illata viszont tök jó, olyan mint a csokis keksz. :D

Jelenleg ezt használom: [link]

Annyira jó az illata... Olyan nagyon különleges hatása viszont nincs.

2012. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!