Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lehet távolítani a műtési...

El lehet távolítani a műtési heget?

Figyelt kérdés
Most műtöttek vakbélgyulladással. És hallottam, h el lehet krémmel tüntetni a heget. Ilyen tényleg létezik? És mi a neve a krémnek, mit ajánlotok?

2012. márc. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Halványítani lehet, de eltűnni sosem fog. Amúgy pedig alkati kérdés, hogy ki hogy gyógyul, van, akinek csak egy vékony vonal, van, akinek keloidos, és kiemelkedik a seb, és meg is vastagodik.
2012. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi! Hallottam azt is, h mivel a hason nem annyira feszes a bőr, h talán nem fog látszódni annyira, de aztán majd kiderül.
2012. márc. 21. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Contactubex kenőccsel lehet halványítani, puhítani. Gyógyszertárban vény nélkül kapható.
2012. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ami pattanásból lett hegeket mennyire tudja elhalványítani?
2012. márc. 21. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
azokat is elhalványítja. nekem is vannak kisebb hegeim, arra én aloe vera gélt használok. én rajtam mindig van vmi kis pattanás,ami úgy tűnik, kinyomható, nyomkodom is, és átlyukasztom vhogy,vérzik, sebes, feldagad,és tudom hogy ebből gáz lesz... UTÁLOM:S
2012. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!