Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés. Valaki segítene?...

Hajfestés. Valaki segítene? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy milyen hajfestéket vegyek, ha:

-eddig a BES sötétbarnáját és sötétszőkéjét összekeverve használta a fodrászom

Sajnos nem tudom megfizetni, és kényelmesebb is lenne itthon festeni a hajam... milyet ajánlotok, ami SZÉP SÖTÉTBARNA (szinte fekete) DE NINCSEN VÖRÖSES FÉNYE (!)?



2012. márc. 22. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Most milyen színű?Mert lehet ha te befested magadnak,akkor le fogja dobni a sötétbarnát a hajad pár nap múlva.(sőt ez 100%)...

A sötétbarna és a sötétszőkéből következtetve közép ill világosbarna lehet a hajad.Na ha már 2 árnyalattal világosabb az eredeti haj,akkor ledobja a festéket...

2012. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most olyan színű, amit mondtam. Majdnem feketének néz ki, de ha rá süt a nap, akkor szőkés-vöröses, amit utálok. Az eredeti hajszínem világos barna, már-már szőke.
2012. márc. 22. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha ha majdnem feketést akarsz akkor valami sötétbarnát,palette az egész jó szerintem,bár mindenkinek más válik be,de egy próbát megér.
2012. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment neked is a hasznos. Milyen árban van?
2012. márc. 22. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én drogériás termékek közül a garnierben sosem csalódtam. Natural colors termékei nagyon jó,tényleg azt a színt kaptam mindig amit elvártam. Rossmann ban nézd meg inkább ott sokszor van akció, akcióban 800-ft körül van akció nélkül 1000 ft. Sok sikert!
2012. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És valaki pontos nevet, árnyalatot, számot tud mondani?
2012. márc. 22. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


itt vannak az árnyalatai,válaszd ki amelyik tetszik:)

2012. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!