Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kérhetnél, milyen hajat...

Ha kérhetnél, milyen hajat választnál magadnak?

Figyelt kérdés

milyen színű?

egyenes/göndör/hullámos?

hosszuságra milyent?

ird le a mostani hajad is, a korod és nemed is! :))

Köszi 17/L


2012. márc. 22. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit, mint Pinknek a Family Portrait-ban... fekete, elől hosszabb, hátul felnyírt; igazából semmi extra.

Most meg inkább olyan, mint ami a fiúknál divat. Oldalt, hátul 9mm, fent meg hosszabb, felállítva, középre igazítva... a tarajos fajta :P

23/L

2012. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyet választanék:

[link]


[link]


Szőke, egyenes hajam van.

17/L

2012. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most kb. hónaljvonalig érő sötétbarna egyenes, az arcomnál lépcsőzetes, és meg van tépve.


Egyenes/hulláms kb. 8 centivel mell alá érő vagy sötétbarna vagy világos napszőke.


Tulajdonképpen tök mindegy csak érjen újból a mellem alá és legyen egyszínű - nem nagyon szeretem a melírokat stb.

Jah és ne legyen megtépve.


Ilyen volt a hajam tavaly: mell alá érő egyenes napszőke... aztán le kellett vágni mert anyum lemondta az eredeti fodrászomat- 220 kmre lakik tőlünk szal egyedül nem tudok oda elmenni- megpróbáltam tőfesteni, de szétégettem a hajam végét is mert túl hamar lehúztam a festéket, aztán egy budapsti fodrász levágta és megtépte a hajam - nem szoktam egyébként engedni a tépést, de most kellett...


Úgyhogy várom hogy megnőjjön.


21/L


És te kérdező?

2012. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyat, ami a legjobban bejön a csajoknak:D (mivel nem tudom, hogy ez melyik)

23F

2012. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1: melíros elég világos szőke

2: egyenes

3: kb derékig érőt

4: vállig érő, rövid lépcsőzetes oldal frufrus gesztenye barna enyhén hullámos haj

5: 12/L

2012. márc. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barna színű egyenes(nagyon enyhe hullámok) derék-csípő közti hosszúságú, lenőtt tépett hajam van + fokozatos oldalfrufru

Csípőig érő hajat szeretnék és megakarok szabadulni az utolsó 10 centi tépett hajamtól. Tehát ha megnő a csípőmig levágom és teljesen egyenes lesz a vége.


20/L

2012. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=sMkzSfQyfV4

Nekem ilyen jó lenne. :D Most amúgy hullámos, sötétbarna, combközépig érő, nagyon dús hajam van.

22L

2012. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

most majdnem vállig érő, barna, enyhén hullámos hajam van

és ilyet szeretnék

[link]

vagy

[link]


nekem sajnos sosem lesz ilyen hajam, mert a sajátom nagyon erős szálú és dús, ha kicsit is hosszabb a mostaninál a töve lelapul, pedig meg van tépve

17L

2012. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!