Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vácon a fodrászkellékesen...

Vácon a fodrászkellékesen kívül lehet valahol extrémebb színű hajszínezőt venni?

Figyelt kérdés

Anno ahol ezelőtt laktam a helyi boltban vettem hab állagú pink színezőt 800 forintért és itt ugyanaz a fajta közel duplája :S

Nem tud valaki más helyet? esetleg százasba valahol vagy ilyesmi...


2012. márc. 23. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
hab állagú pink színezővel nagyot lehet szívni... egy évig vöröses volt a hajam... még csak most állt helyre az eredeti színe de alapból oylan színű a hajam hogy idővel biztos volt hogy besötétedik... és a színező után véglegesen besötétedett. =/ amúgy nem tudok a kérdésre válaszolni de ezt le kellett írnom... xP
2012. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én sokáig(?) vagyis fél évig használtam, általában 2-3 hetente kentem és nekem gyönyörű pink színű hajam volt. Ha már nagyon kikopott, akkor volt undormány kicsit.

De attól is függ, milyen színre kented rá. Ha sárgásabb szőkére, akkor előfordulhat ilyen vöröses-pirosas beütés.

Ha meg már nem akarod ilyen színnel festeni, akkor érdemes normál festékkel az eredeti/ vagy amilyet szeretnél hajszínnel befesteni. Kikopni teljesen nem fog úgy sem, vagy csak hosszú idő után. De akkor be kell vállalni, hogy míg kopik, elég gusztustalan színe lesz :S

2012. márc. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!