Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13-éves vagyok, és a kezemen...

13-éves vagyok, és a kezemen nagyon látszik a szőr. Az igaz hogy ahogy nő az ember úgy ritkul a testéről a szőr?

Figyelt kérdés
Persze kar,has tájékokra gondolok.
2012. márc. 23. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

persze, 60 évesen, de akkor már a szempilla meg a haj is.

Vagy ha most nekiállsz epilálni, pár év múlva ritkább lesz.

2012. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát a ritkulásra várhatsz pár évtizedetXDD a pasiknak ráadásul még erösödik is XD

de gondolom lány vagy. epiláld vagy gyantáztasd. én is azt teszem évek ota mert nekem is sötétbarna hajam van és igy minden ször látszik rajtam:(

de ha nem akarod gyantáztatni még akkor szökittesd ki kozmetikussal.persze azt is rendszeresen kell.

2012. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom én szolizok ugye rendszeresen, és így a barnás bőrömön nemis látszik a szőr szinte csak nagyon közelről,pedig barna hajú vagyok eredetileg. :)

de fiatal vagy még a rendszeres szolihoz,bár ennyi idősen én már rég kipróbáltam,de még várj vele pár évet és bevállik,addig meg gyanta!

2012. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!