Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb mennyibe kerülnek a szolikr...

Kb mennyibe kerülnek a szolikrémek alkalmanként? Megéri érte fizetni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

ahova járok,ott 600,de elég 3 alkalomra


párszor használtam,nekem semmit nem ért

2012. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi szolinkban van 350-890 Ft-os krém is, ezek a tasakos kiszerelések. Pumpás és tubusos pedig 2900-5000-ig. Szerintem a nagy kiszerelésűek jobban megérik, és mindenképp azok, amikben nincs önbarnító, bár vendégeink szerint azok sem foltosítanak. Amúgy én annyiban látom magamon a hatását, hogy ha használom, akkor nincs sárgás "szolis" tónusa a bőrömnek, hanem szép napbarnított színt ad, és nálam a hidratálás az elsődleges szempont, mivel nagyon hajlamos a bőröm kiszáradásra, ezek pedig megakadályozzák ezt. Szóval én azt mondanám, hogy ha extra barnulást vársz, akkor inkább ne vegyél, viszont ha fontos a hidratálás, akkor megéri. És ha esetleg szolizás után készülsz valahova (emberek közé) de nincs alkalmad előtte hazamenni lemosni a szoliszagot, akkor is megéri, mert ezektől finom illatú lesz a bőröd, nem veszi fel azt a tipikus szagot.
2012. márc. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen fontos hogy krémet használj a szolizáshoz. Sokkal hamarabb eléred vele a kívánt színt, és tovább megmarad. Emellett nagyon jól hidratálnak, mindenféle ápoló összetevőket, vitaminokat tartalmaznak. Sokkal szebb, egészségesebb a barna bőr ha megfelelően hidratálod. Megéri!

2012. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!