Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy hosszabb hajú...

Rövid vagy hosszabb hajú pasik tetszenek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

hosszabb haja legyen az illetőnek, mint nekem, ez most jelen esetben váll alatti hosszúság. tehát a hosszú hajú férfiak tetszenek. a haj színe: barna bármely változata, vagy fekete, de lehet szőke, és szőkésbarna (mint változat). a haj lehet raszta is.

szemszín: akármilyen ez nincs nagyon meghatározva, de a zöld szem az egyik favorit, de ha nem az van az sem baj.

karakteres arc párosuljon ezek mellé, valamint legyen minimum 170cm.

testtömeg: egy kis pocak belefér, de az esetleges pocak mellé társuljon azért izom, ne legyen tunya. szép széles vállak, szép izmos karokkal :P

2012. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
amúgy én egy 19 éves lány vagyok, szőkésbarna hajjal, a hajam alsó tincsei feketére vannak festve. 156cm vagyok 42kg ami nem sok, de nekem ez így jó, nem értem miért csak ennyi, hiszen eszek rendesen. kék szemem van, és nagyon fehér bőröm.
2012. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az tetszik, amelyik illik az adott férfihez.Van, akinek a rövid, mm-es haj áll jól, van akinek a 10 centis, borzos haj, és van, akinek hosszú.

A páromnak derékig érő rasztája van.:)

Úgyhogy ez sok mindentől függ.

2012. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hosszú! Egyszerűen imádom a hosszú hajú srácokat!

Viszont ez nem jelenti azt, hogy a rövid hajú pasik nem lehetnek vonzóak.. sőt :)


17 vagyok, 170 cm és 60 kg, sötétbarnás-pirosas haj keveréke:) és kék szem. Rocker vagyok, lehet ezért is jönnek be inkább a hosszú hajú palik :)

2013. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!