Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos, hamvas szőke hajamból...

Világos, hamvas szőke hajamból hány festésre rá lehetne elérni egy sötétszőkét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kopik ki, így az is a kérdés, hogy mennyi idő után fessem a következőt, hogy ne kopjon ki teljesen és ne kelljen mindig a világos szőkéről indulnom.

Esetleg van itt vki, aki szintén világos szőkéből lett sötétebb szőke?? Mennyi idő alatt lett tökéletes az eredmény, hogy már nem kopott ki teljes világos szőkére?


2012. márc. 24. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,én kb másfél éve váltottam a nagyon szőkéről közép szőkére, és még mindig az alja szőkébb..egyszerűen alig akar eltűnni..de persze sokkal szebb a színe még így is,mint volt
2012. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De kopik is neked??
2012. márc. 24. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

palette 24 hajmosásig tartó színezőkkel dolgozz!

Először vegyél egy sötétszőke árnyalatot, várj vele kb. 2 hetet, míg kopik picit, aztán ismételd meg újra! Utána már tovább tart...aztán egy hónapra rá színezd be újra! Kb. a negyedik alakalommal már jól befogja. Az a lényeg, hogy sose hagyd, míg kikopik az egész szín! Mindig színezz rá!

Amúgy ha az eredetid nem sötétszőke, az ötödik alkalommal már vehetsz festéket is.

azért ajánlom az elején a színezőt, mert tartósabban fog, na meg kevésbé káros.

2012. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy lehet, hogy a színező tartósabban fog az elején,mint a színező??

Fodrászkellékesből én a BES hajfestéket vettem. Meg ilyen drogériásnál félek, hogy nem olyan a szín,mint ami a dobozon van...

2012. márc. 24. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán az is jó lesz. Mindenesetre kell ismételni.
2012. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!